Bilgilendirme ve Kılavuz

Status
Not open for further replies.
Slyfertr
Psikanaliz Kurucusu Avustralyalı Nörolog
Verified User
Awards
3
  • Discord Verified
  • Account Verified
  • 2 Factor Authentication
Tartışmalar Alt Forumuna Hoş Geldiniz!


Bu alt forum Transformice ile ilgili konuları tartışmak içindir. Tartışmalar bölümünde turnuvaları, oyun ve ekip ile ilgili bilgileri bulabilir, ayrıca oyun hakkında kılavuzları bulabilir veya yapabilirsiniz.

Eğer Transformice ile ilgili olmayan bir konuyu tartışmak isterseniz, lütfen Konu Dışı alt forumunu kullanın. Ayriyetten forum oyunları için olan alt foruma Forum Oyunlarından ulaşabilirsiniz, lütfen bu tür konuları açmak için Tartışmalar forumunu kullanmayınız.

Ayrıca Transformice ile ilgili her türlü sorunuzu sormak için bu alt forumu kullanabilirsiniz. Genel ve ufak tefek sorularınız için bu konuyu kullanın.

Kurallar ve Kılavuzlar

1. Haksız uzaklaştırılma ve susturulma ile ilgili konular açmayın.
Eğer haksız yere uzaklaştırıldığınızı ya da susturulduğunuzu düşünüyorsanız, buradaki listelenmiş moderatörlerden birine özel mesaj atın.
Ancak, banınızın açılması çok nadir bir durumdur, özellikle de hile benzeri bir durumdan ötürü banlanmış iseniz.

2. Sorularınızı Sorular ve Cevaplar başlığında sorun.
Herhangi bir soru için açılmış konularınız kilitlenecek ve konu sahibi Sorular ve Cevaplar Başlığına yönlendirilecektir.

3. Bir kullanıcının hile kullandığını/kuralları ihlal ettiğini ihbar etmek için konu açmayın.
Moderatörlere oyun içinde fısıldamak, ihbarınızı kanıtlamanız için ve ihbarınız ile ilgilenilmesi için en hızlı yoldur. Bunun dışında moderatörlere ulaşmak için buranın özel mesajını da kullanabilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı ihbar eden başlıklar kilitlenecektir.

4. Transformice ile ilgili olmayan konular açmayın.
Tartışmalar alt forumu sadece Transformice hakkında tartışmak içindir. Konu dışı konular Konu Dışı alt forumuna taşınacak ya da kilitlenecektir.


5. Söylemeye bile değmeyecek mesajlar yollamayın.
Adı üstünde, burası "tartışma" forumudur. Tek kelimelik mesajlar veya ifadeler göndermeyin. Gönderdiğiniz mesajın tartışmaya değer olduğuna ve konu ile ilgili olduğuna emin olun.

6. Trollük ile ilgili konular açmayın.
Trollük oyunun bir parçasıdır. Bir şekilde icabına bakın, bunun ilgili şikayet ya da destekleyici konular açmayın.

7. Eğer bir turnuva düzenlemek istiyorsanız, turnuvanızı düzenli bir konu ile hazırlayın ve yeterince ilgi gösterin.
Oyun ile alakalı tüm turnuvalar, tartışmalar bölümünde açılmalıdır. Her oyuncu tek bir turnuva konusu açabilir. Tartışmalar bölümünde açılan toplam turnuva sayısı 3'ü aşmamalıdır. Aynı türde turnuva var ise o türden turnuva konusu açılamaz. Bir oyuncunun turnuvası bittiği takdirde, aynı oyuncu ve turnuvanın düzenlenmesine yardımcı olan her oyuncu yeni 3 turnuva konusu açılana kadar tekrar bir turnuva konusu başlatamaz. Turnuva ödülleri olarak peynir, çilek ya da hesap vaat edemezsiniz. "Özel ödül" olarak listelenen turnuva ödülleri de bu gruba girecektir, hiç bir ödül gizli olmamalıdır. Örnek ödül olarak bir hayran çalışması ya da röportaj olabilir.

Yeterince ilgi gösterilmemiş olan, yetersiz bilgi verilmiş, adil bir şekilde yönetilmeyen, kısaca yukarıda listelenen kurallara uyulmayan turnuva konuları kilitlenecektir. Eğer bir alt üyelik ile ya da kendi hesabınız ile bu kurallardan birini bozmaya çalışırsanız bir daha turnuva konusu açmanıza izin verilmeyecektir.

Son olarak, unutmayın ki Tartışma alt forumunda da Genel Forum Kuralları geçerlidir.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top