Sorular & Cevaplar Başlığı

Slyfertr
Psikanaliz Kurucusu Avustralyalı Nörolog
Verified User
Awards
3
  • Discord Verified
  • Account Verified
  • 2 Factor Authentication

Sorular ve Cevaplar başlığına hoş geldiniz!

Bu konu oyun içi yada forum içi sorularınızı cevaplamak için açılmıştır, bunlarla ilgili bütün sorularınızı sorabilirsiniz.

Başkalarının sorularına da cevap verebilirsiniz.

Genel Kurallar
Mümkün olduğunca açıklayıcı olun. Sorunuzu ne kadar net anlatırsanız, o kadar net bir cevap alırsınız!

Türkçe'nizi düzgün kullanın. Düzgün bir dil kullanılmamış sorular & cevaplar anlaşılmaz oluyor.

Lütfen cevabınızın doğru olduğundan emin olun! Eğer bir cevabın %100 doğru olduğundan emin değilseniz cevap vermekten çekinin.

Sıkça Sorulan Sorular

Moderatör olabilir miyim?
Hayır.

Renkli fare gördüm, bende renkli olmak istiyorum! Nasıl olurum?!
Kürk ya da renk almak için artık marketi kullanabilirsiniz.

Ne zaman birinciliklerim/peynirlerim/kurtarmalarım sayılır?
Birincilikler: 10 fare ve şaman
Turlar: 2 fare
Kurtarmalar: 3 fare
Peynirler: 2 fare
Not: Odadaki her fare farklı bir IP'den girmiş olmalıdır. 10 tane yan hesap kullanmanız, size birincilik kazandırmayacaktır.

Gerçekten çok harika bir önerim var, nasıl paylaşabilirim?
Alt forumumuz "Suggestions"(Öneriler) forumuna yazabilirsiniz.

Bir oyun hatası buldum, nasıl bildirebilirim?
Bulduğunuz oyun hatalarını Bugs subforumunda bildirebilirsiniz. Lütfen bulduğunuz hatta hakkında konu açmadan önce daha önce açılmadığını kontrol edin.

Mini oyunlar nedir?
Mini oyunlar hakkındaki herşeyi burada bulabilirsiniz.

Moderatör nedir, görevleri nedir?
Moderatörler forum görevlileridir, oyun için yetkileri yoktur.
Moderatör olmak için en iyi yol forumda sürekli aktif olmak, arkadaş canlısı ve yardımcı olmaktır. Moderatörleri ekibimiz seçiyor.
Tam ekranda nasıl oynayabilirim?
Tam ekran ile ilgili herşey burada bulunabilir.

Bir odadaki üyeler tarafından banlandım, ne yapmalıyım?
Eğer voteban ile banlandıysanız, sadece 1 saatliğine banlanırsınız. Herkesin istediği zaman banlama hakkı vardır, moderatörler banınızı açmayacaktır. Lütfen sadece 1 saat bekleyiniz. Eğer diğerlerinin sizi sebepsiz yere voteban yapmaya çalıştığınızı düşünüyorsanız buradaki modlardan birine oyundan mesaj atın.
Dipnot: Bu kural özel odalarda daha esnektir, insanlar bir özel odada sizi istemiyorsa banlayabilirler.

Biri beni sürekli rahatsız ediyor, ne yapmalıyım?
Rahatsız eden kişiyi "/mute [kullanıcı adı]" (parantez olmadan) komutunu kullanarak oyuna yeniden girene kadar susturabilirsiniz.Oyuna yeniden girene kadar susturduğunuz kullanıcının yazdığı hiçbir yazıyı(Kabilede hariç) görmezsiniz.

Sınırsız banlanmam için kaç kere ban yemeliyim?
Artık yediğiniz banların toplam saati sonucunda kalıcı banlanma gibi bir durum söz konusu değildir. Kalıcı banlar uygun olmayan durumlarda verilmektedir.

Kabileler nedir?
Kabileler hakkında herşeyi Kabileler bölümünde görebilirsiniz.
Oyuna giremiyorum, oyuna girdiğim an atıyor, ne yapmalıyım?
Oyuna girememeniz aşağıdaki nedenlere dayanabilir:

1) Sunucu yeniden başlatılıyor.
2) Banlandınız.

Last edited: