TR Sohbet Başlığı ☕

Slyfertr
Psikanaliz Kurucusu Avustralyalı Nörolog
Verified User
Awards
3
  • Discord Verified
  • Account Verified
  • 2 Factor Authentication
TR Sohbet Başlığı ☕

Forum kuralları halen geçerlidir. Ayrıca, herkes için samimi ve saygılı bir atmosfer olmasını istediğimiz için bazı ek kurallar mevcut. Herkesin aşağıdaki kuralları okumasını ve sohbet ederken bu kurallara uymasını rica ediyoruz.

Herhangi bir soru ya da sorun için bir moderatör ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurallar


1. Spam yapmayın.
Tamamen rastgele bir şey göndermek spam olarak değerlendirilir. Farklı bir şey hakkında konuşmak istemenizi anlıyoruz ama lütfen diğer forumcu arkadaşlarınızı unutmayın. Çoğunluk belli bir konu hakkında konuşuyorsa, birkaç mesaj geriden başlayarak okumanızı ve konunun ne olduğunu anlayıp dahil olmanızı öneririz! Utanmayın!

2. Uygunsuz davranmayın.
Oyunun "PG-13" (13 yaşından büyükler için) olduğunu unutmayın. Bahsedeceğiniz konu bu kritere uymuyorsa, lütfen o konudan bahsetmeyin. Diğerleri ile paylaşmak istediğiniz resimler ve diğer içerikler için de aynısı geçerli. Emin olamadığınız durumda bir moderatör ile görüşün.

3. Diğerleri ile kavga etmeyin.
Buna bir tartışmayı alevlendirme, tartışma ortamı yaratma ve agresif ya da dostça olmayan bir üslupla mesajlar yazmak dahildir. Kurallara uydukları takdirde herkes bir şey yazabilir.

4. Sohbet başlığını gereksiz bir şekilde resim paylaşmak için kullanmayın.
Birini neşelendirmek için bir resim göndermek istiyorsanız, gönderin! Ama konuşulan konuyla hiçbir alakası olmayan rastgele bir resim gönderecekseniz, silineceğini unutmayın.

5. Kendi başlığı olan konularda fazla konuşmayın.
Eğer kendi başlığı olan bir konu burada sayfalarca konuşulmaya başlıyorsa, lütfen o konu için açılmış başlığa geçin.

6. Lütfen kurallara uymayan iletileri raporlayın.
Bu başlığa gelen ileti sayısı bazen bizim takip edemeyeceğimiz kadar hızlı olabilir. Kurallara uymayan iletileri raporlayarak başlığı temiz tutmamızda bize yardımcı olabilirsiniz. Eğer mümkünse kural dışı durumun başladığı ilk iletiyi raporlayınız.
 
Last edited:
Top