Tuzlu Peynir

Xoxo#7345
«Little Mouse»
  • Halloween 2019
  • Thanksgiving 2019
Kabilemiz Nasıl Kuruldu?
Kabilemiz 09 Şubat 2012 tarihinde Transformice ailesine katıldı. Kabile kurucuları Lammause ve Imaate'dir. Kabiliklerini ki diğer yetkililer Gudurgan, Ladyrubi, Hergunbirmap ve Jackaalmice'dir.
Kabilemiz Türk kabileleri arasında 8. sıraya, genel sırada ise 139. sıraya kadar yükselmiştir.


Alım Koşulları
Kabilemize şu anda 5000 peynir ve 500 birincilik üstü kullanılabilir alınmaktadır. Kabile botu bu sayıların kurulmasını otomatik olarak kabileden çıkarmaktadır. Bu yüzden bu sayıların altında iseniz kabilemize etmek isteğinizden daha fazla ısrarcı olmayınız varsa bizim de yapabiliriz.


Nasıl Başvuru Yapabilirim?
Oyun başında kabile üyelerimizden herhangi biri ulaşarak kabilemize gelebilir. Ayrıca bu konu altından da başvurularınızı yapıyor.


Rütbelerimiz
Kabileye Katılan Üyelere direkt Olarak Yeni Tuz rütbesi verilmektedir. Kabiledeki durumunuza göre yavaş yavaş rütbeleriniz artar. (Azalabilir de) Kabileye ilk geleceği daha yüksek rütbe istemeyiniz isteneyecektir. (İstediğiniz kadar profiliniz iyi olsun) Aksine bu sizin güvenirliğinizi düşürecek ve rütbe almanız daha zorlaşacaktır.


Kurallarımız
Kabilede düzeni ayarlamak için farklı kurallar koyduk. Bu kuralları kabilemize katıldıktan sonra kabile forumundan düzenle. Ayrıca kurallara uyulma yapabilirsiniz yapabilirimize yaptırımlara da bakabilirsiniz. Kuralların değiştirmesi için istedebileceğiniz, yeni kurallar koydurabilirsiniz. Tabii konusundaki kabile üyeleri ile konuşup tartışarak yapıyoruz.


Üyelerimiz
Kabilemizi küçük bir arkadaş çevresi olarak görmekteyiz. Kabileceğimiz bir bir kaç Brezilyalı dostumuz da vardır.
 
Top